O NAS

Biuro podatkowe CENTRUM USŁUG RACHUNKOWYCH

service4

zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw polskich jak i zagranicznych. Do współpracy w zakresie usług rachunkowych zapraszamy firmy nowopowstałe oraz te korzystające już z usług biur podatkowych jak również firmy posiadające własne działy rachunkowości, którym zależy na utrzymaniu wysokiej jakości przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów prowadzenia ksiąg.

Co nas wyróżnia

Bardzo ważnym aspektem sukcesu każdej firmy jest dokonanie wyboru partnera oferującego prowadzenie księgowości w sposób dopasowany do oczekiwań. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klientów oraz robimy wszystko, aby sprostać wszelkim wymaganiom.
Podstawową zasadą świadczonych przez nas usług jest wybór najkorzystniejszych rozwiązań podatkowych. Jednak najważniejsza jest dla nas bliska współpraca z Klientem, a przede wszystkim zrozumienie Jego potrzeb.
Nieustannie śledzimy wszelkie zmiany podatkowe oraz odbywamy szkolenia w zakresie podatków i rachunkowości. Posiadamy kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg, potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.
CENTRUM USŁUG RACHUNKOWYCH ponosi pełną odpowiedzialność za wykonaną przez siebie pracę. Posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, co w pełni zabezpiecza naszych Klientów.
Zakres świadczonych przez nas usług zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.